Ocena Schroniska

Prosimy wszystkich gości , którzy odwiedzili nasz obiekt o wystawienie komentarza. Pomoże to zarówno prowadzącym ośrodek poznać Państwa potrzeby jak i osobom, które będą miały zamiar zagościć w naszym schronisku w podjęciu decyzji o przyjeździe do nas.

Komentarz

 • 1) Ładnie Ładnie

  Autor: Krystyna

  Byłam i zwiedzałam ten budynek po remoncie .Przyznaję że został wyremontowany na 5, łazieneczki, sale , kuchnia i samo obejście budynku. Goście powinni być naprawdę zadowoleni

  • 2) nie moge więcej nic muwic

   Autor: Ola

   no surer byłam 2miesionce!

 • 3) Cicho i spokój

  Autor: Ania

  Byliśmy z wycieczką 4-5 lipca 2014 .Kierownik schroniska bardzo miły pan.Od kuchni, świetlicy z dużym telewizorem, czyściutkich pokoi i pięknych łazienek wszystko było na 6. Dzieciaki miały swój ukochany Internet. Dziękujemy za miłe przyjęcie. Widoki piękne. Jest co zwiedzać. Miejsce super! Przyjedziemy do Was jeszcze! :)

  • 4) Miłe wspomnienia

   Autor: Martyna

   Byłam tam niedawno i było doskonale. Wszystkie osoby, które przebywały w tym schronisku podczas wycieczki były bardzo zadowolone! Kiedy powiedzieliśmy, że fajnie by było gdyby było o jedno łóżko więcej, ponieważ mamy o jedną dziewczynę więcej,łóżko zostało natychmiast doniesione przez panów z obsługi. Pokoje były czyste i pachnące! Toaletom też nie można nic zarzucić. Wieczorami bawiliśmy się na wspaniałym placu zabaw! Pobyt w tym schronisku zapamiętamy bardzo mile i będziemy go wszystkim polecać!

Dodaj nowy komentarz

 
 
 
 
 
 

 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to nowoczesny, całoroczny obiekt powstały poprzez realizacje projektu pn. „Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie – adaptacja budynku szkoły podstawowej”, nr projektu: RPDS.06.05.00-02-007/09 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Budynek został całkowicie wyremontowany, zmodernizowany i dostosowany do pełnienia funkcji schroniska.

obiekt1


Ofertę Młodzieżowego Schroniska Turystycznego w Staniszowie kierujemy do: młodzieży szkolnej, studentów, grup zorganizowanych, instytucji, prywatnych firm, turystów indywidualnych w zakresie wynajmu pokoi. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to idealna propozycja dla zorganizowania kolonii, półkolonii, obozów zimowych oraz zielonych i białych szkół.
Placówka przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na część ogólnodostępną składają się przestronne korytarze, sala wielofunkcyjna z samoobsługowym zapleczem kuchennym oraz obiekty sanitarne (umywalki, natryski oraz toalety).  Dodatkowo na terenie schroniska znajduje się plac zabaw dla dzieci. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie dysponuje 49 miejscami noclegowymi:

 • 1 pokój dwuosobowy (dla osób niepełnosprawnych)
 • 3 pokoje sześcioosobowe
 • 1 pokój siedmioosobowy
 • 2 pokoje jedenastoosobowe