Oferta Schronisko Młodzieżowe

Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie [kat II]  już teraz po zakończeniu okresu letniego  w którym  to schronisku gościło wielu turystów z kraju i zagranicy ,  prowadzi rezerwację  na  organizację w  2019r\ 2020r  ferii  zimowych , obozów letnich, zielonych szkół  oraz różnego rodzaju spotkań integracyjnych . Schronisko posiada 49 miejsc noclegowych w pokojach 1 osobowych, 2 osobowych,6 osobowych i 11 osobowych. Schronisko zapewnia całodzienne wyżywienie w formie cateringu  , ceny wyżywienia całodobowego  w zależności od menu już od 45 zł. Schronisko położone  u podnóża Karkonoszy posiada dogodne  połączenia z wieloma miejscowościami górskimi m.in  Karpaczem, Szklarską Porębą , Kowary , Jelenia Góra wraz z Cieplicami w których to znajdują się w odległości 3 km [TERMY CIEPLICKIE] . Możliwość wypadów w dolne  i górne partie Karkonoszy . Możliwość wyjazdów  w kierunku Drezna ,  Praga nocą . Obiekt posiada niezbędne dokumenty dopuszczające na organizacje tego typu pobytu w schronisku. Dodatkowe informacje pod tel.603592423 i 757551463  Kierownikiem Schroniska Wiesławem Małeckim. Chciałem Państwa poinformować iż w dniu 25.11.2019r  po kontroli zewnętrznej Decyzją Marszałka Województwa Dolnośląskiego Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie otrzymało ponownie II kategorię w zakresie świadczonych usług .Z przyjemnością powiadamiamy przybywających turystów zmotoryzowanych  iż od dnia  12.10.2018r schronisko ma nową drogę dojazdową, zestaw przyrządów do ćwiczeń gimnastycznych a  już na wiosnę ruszamy z budową boiska " Orlik"  wraz z dobudówką powiększenia  sali konferencyjnej przy schronisku

 

Zapraszamy serdecznie

 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to nowoczesny, całoroczny obiekt powstały poprzez realizacje projektu pn. „Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie – adaptacja budynku szkoły podstawowej”, nr projektu: RPDS.06.05.00-02-007/09 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Budynek został całkowicie wyremontowany, zmodernizowany i dostosowany do pełnienia funkcji schroniska.

obiekt1


Ofertę Młodzieżowego Schroniska Turystycznego w Staniszowie kierujemy do: młodzieży szkolnej, studentów, grup zorganizowanych, instytucji, prywatnych firm, turystów indywidualnych w zakresie wynajmu pokoi. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to idealna propozycja dla zorganizowania kolonii, półkolonii, obozów zimowych oraz zielonych i białych szkół.
Placówka przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na część ogólnodostępną składają się przestronne korytarze, sala wielofunkcyjna z samoobsługowym zapleczem kuchennym oraz obiekty sanitarne (umywalki, natryski oraz toalety).  Dodatkowo na terenie schroniska znajduje się plac zabaw dla dzieci. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie dysponuje 49 miejscami noclegowymi:

  • 1 pokój dwuosobowy (dla osób niepełnosprawnych)
  • 3 pokoje sześcioosobowe
  • 1 pokój siedmioosobowy
  • 2 pokoje jedenastoosobowe