Ferie zimowe 2015

Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie posiada wolne miejsca dla organizacji ferii zimowych , białych szkół w  miesiącach styczeń , luty 2015r. Schronisko posiada 49 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych,6 osobowych i 11 osobowych.

Schronisko zapewnia całodzienne wyżywienie w formie cateringu lub w restauracji  graniczonej ze schroniskiem , ceny w zależności od menu już od 25 zł. Schronisko położone u podnóża Karkonoszy posiada dogodne połączenia z Karpaczem i z wieloma innymi miejscowościami z atrakcjami zimowymi . Możliwość organizacji kuligów i wypadów w dolne partie Karkonoszy . Obiekt posiada niezbędne dokumenty dopuszczające na organizację tego typu ferii , lub szkół zimowych. Dodatkowych informacji można uzyskać pod tel.603592423 i 757551463 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to nowoczesny, całoroczny obiekt powstały poprzez realizacje projektu pn. „Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie – adaptacja budynku szkoły podstawowej”, nr projektu: RPDS.06.05.00-02-007/09 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Budynek został całkowicie wyremontowany, zmodernizowany i dostosowany do pełnienia funkcji schroniska.

obiekt1


Ofertę Młodzieżowego Schroniska Turystycznego w Staniszowie kierujemy do: młodzieży szkolnej, studentów, grup zorganizowanych, instytucji, prywatnych firm, turystów indywidualnych w zakresie wynajmu pokoi. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to idealna propozycja dla zorganizowania kolonii, półkolonii, obozów zimowych oraz zielonych i białych szkół.
Placówka przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na część ogólnodostępną składają się przestronne korytarze, sala wielofunkcyjna z samoobsługowym zapleczem kuchennym oraz obiekty sanitarne (umywalki, natryski oraz toalety).  Dodatkowo na terenie schroniska znajduje się plac zabaw dla dzieci. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie dysponuje 49 miejscami noclegowymi:

  • 1 pokój dwuosobowy (dla osób niepełnosprawnych)
  • 3 pokoje sześcioosobowe
  • 1 pokój siedmioosobowy
  • 2 pokoje jedenastoosobowe