Cennik

Pokoje schroniskowe

Pokój 2-osobowy - (przystosowany dla osób niepełnosprawnych- na parterze z łazienką )-  z możliwością dostawienia dwóch łóżek.

Dzieci i młodzież  - 28 zł / os./doba
Pozostali turyści - 35 zł / os./doba

Pokoje 6-7-11-osobowe - w standardzie  schroniskowym toaleta i prysznice na korytarzach.

Dzieci i młodzież zorganizowana  - 28 zł / os./doba    powyżej jednej doby.
Pozostali turyści - 30 zł / os./doba


Usługi dodatkowe

Sala konferencyjna z projektorem i ekranem {do 6h} - 150 zł

Sala konferencyjna z projektorem i ekranem {powyżej 6h} - 300 zł

przygotowanie ogniska - z możliwością grilowania - 50 zł .

Sala Konferencyjna do celów - spotkania integracyjne,uroczystości rodzinne wraz z wyposażeniem i zapleczem kuchennym - 500 zł


Opłaty dodatkowe

Opłata miejscowa - 2 zł / powyżej jednej doby.Grupy zorganizowane {przedszkola,szkoły podstawowe,gimnazjalne,wycieczki biur turystycznych,oazy kościelne zwolnione z opłat klimatycznych}

Pościel jednorazowo - 10 zł       akceptowana własna pościel, poszwa na poduszkę,kołdrę i prześcieradło.

W przypadku przebywania  w schronisku w godz. 10:00 do 17:00 możliwość pobierania dodatkowej opłaty w wysokości - 5 zł od osoby


Zniżki
Dzieci do lat 5 nocleg  bezpłatny
Pobyt powyżej 7-dni lub pobyt grup ,co najmniej 20-osobowych [cena do uzgodnienia z kierownikiem schroniska]

Schronisko honoruje legitymacje ptsm stosując zniżki.

Schronisko może zastosować zniżki,dla uczestników imprez organizowanych przez Urząd Gminy Podgórzyn i jednostki organizacyjne Gminy,oraz w uzasadnionych okolicznościach dla innych podmiotów za zgodą Wójta Gminy.

 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to nowoczesny, całoroczny obiekt powstały poprzez realizacje projektu pn. „Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie – adaptacja budynku szkoły podstawowej”, nr projektu: RPDS.06.05.00-02-007/09 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Budynek został całkowicie wyremontowany, zmodernizowany i dostosowany do pełnienia funkcji schroniska.

obiekt1


Ofertę Młodzieżowego Schroniska Turystycznego w Staniszowie kierujemy do: młodzieży szkolnej, studentów, grup zorganizowanych, instytucji, prywatnych firm, turystów indywidualnych w zakresie wynajmu pokoi. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to idealna propozycja dla zorganizowania kolonii, półkolonii, obozów zimowych oraz zielonych i białych szkół.
Placówka przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na część ogólnodostępną składają się przestronne korytarze, sala wielofunkcyjna z samoobsługowym zapleczem kuchennym oraz obiekty sanitarne (umywalki, natryski oraz toalety).  Dodatkowo na terenie schroniska znajduje się plac zabaw dla dzieci. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie dysponuje 49 miejscami noclegowymi:

  • 1 pokój dwuosobowy (dla osób niepełnosprawnych)
  • 3 pokoje sześcioosobowe
  • 1 pokój siedmioosobowy
  • 2 pokoje jedenastoosobowe