Oferta Schronisko Młodzieżowe

Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie [kat II]  już teraz po zakończonych feriach zimowych 2017\2018  w których schronisko gościło wielu turystów ,  prowadzi rezerwację  na  organizację w  2018r \ 2019r  ferii  zimowych , obozów letnich, zielonych szkół  oraz różnego rodzaju spotkań integracyjnych . Schronisko posiada 49 miejsc noclegowych w pokojach 1 osobowych, 2 osobowych,6 osobowych i 11 osobowych. Schronisko zapewnia całodzienne wyżywienie w formie cateringu lub w  restauracji graniczącej ze schroniskiem , ceny wyżywienia całodobowego  w zależności od menu już od 35 zł. Schronisko położone  u podnóża Karkonoszy posiada dogodne  połączenia z wieloma miejscowościami górskimi m.in  Karpaczem, Szklarską Porębą , Kowary , Jelenia Góra wraz z Cieplicami w których to znajdują się w odległości 3 km [TERMY CIEPLICKIE] . Możliwość wypadów w dolne  i górne partie Karkonoszy . Możliwość wyjazdów  w kierunku Drezna ,  Praga nocą . Obiekt posiada niezbędne dokumenty dopuszczające na organizacje tego typu pobytu w schronisku. Dodatkowe informacje pod tel.603592423 i 757551463  Kierownikiem Schroniska Wiesławem Małeckim. Chciałem Państwa poinformować iż w dniu 16.01.2017r  po kontroli zewnętrznej Decyzją Marszałka Województwa Dolnośląskiego Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie otrzymało ponownie II kategorię w zakresie świadczonych usług .

Zapraszamy serdecznie

Cennik

Pokoje schroniskowe

Pokój 2-osobowy - (przystosowany dla osób niepełnosprawnych- na parterze)- toaleta i prysznic w pokoju .

Dzieci i młodzież  - 25 zł / os./doba
Pozostali turyści - 28 zł / os./doba

Pokoje 6-7-11-osobowe - toaleta i prysznice na korytarzach

Dzieci i młodzież zorganizowana  - 24 zł / os./doba
Pozostali turyści - 25 zł / os./doba


Usługi dodatkowe

Wynajem sali wielofunkcyjnej    w zależności od potrzeb kleinta [spotkania integracyjne -narady-uroczystości rodzinne [cena do uzgodnienia z Kierownikiem schroniska]

przygotowanie ogniska - z możliwością grilowania 50 zł .

W przypadku przebywania w Schronisku Młodzieżowym w Staniszowie od godz 10.00 do 17.00 możliwość pobierania dodatkowej opłaty 10 zł od osoby .


Opłaty dodatkowe

Opłata miejscowa    2 zł / powyżej jednej doby

Pościel jednorazowo 8 zł


Zniżki

Pobyt powyżej 7-dni lub pobyt grup ,co najmniej 20-osobowych [cena do uzgodnienia z kierownikiem schroniska]

Schronisko honoruje legitymacje ptsm stosując zniżkę .


grupy szkolne (dzieci, młodzież szkolna i opiekunowie tych grup} zwolnieni z opłat klimatycznych .

Ferie zimowe 2015

Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie posiada wolne miejsca dla organizacji ferii zimowych , białych szkół w  miesiącach styczeń , luty 2015r. Schronisko posiada 49 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych,6 osobowych i 11 osobowych.

Schronisko zapewnia całodzienne wyżywienie w formie cateringu lub w restauracji  graniczonej ze schroniskiem , ceny w zależności od menu już od 25 zł. Schronisko położone u podnóża Karkonoszy posiada dogodne połączenia z Karpaczem i z wieloma innymi miejscowościami z atrakcjami zimowymi . Możliwość organizacji kuligów i wypadów w dolne partie Karkonoszy . Obiekt posiada niezbędne dokumenty dopuszczające na organizację tego typu ferii , lub szkół zimowych. Dodatkowych informacji można uzyskać pod tel.603592423 i 757551463 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to nowoczesny, całoroczny obiekt powstały poprzez realizacje projektu pn. „Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie – adaptacja budynku szkoły podstawowej”, nr projektu: RPDS.06.05.00-02-007/09 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Budynek został całkowicie wyremontowany, zmodernizowany i dostosowany do pełnienia funkcji schroniska.

obiekt1


Ofertę Młodzieżowego Schroniska Turystycznego w Staniszowie kierujemy do: młodzieży szkolnej, studentów, grup zorganizowanych, instytucji, prywatnych firm, turystów indywidualnych w zakresie wynajmu pokoi. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie to idealna propozycja dla zorganizowania kolonii, półkolonii, obozów zimowych oraz zielonych i białych szkół.
Placówka przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na część ogólnodostępną składają się przestronne korytarze, sala wielofunkcyjna z samoobsługowym zapleczem kuchennym oraz obiekty sanitarne (umywalki, natryski oraz toalety).  Dodatkowo na terenie schroniska znajduje się plac zabaw dla dzieci. Młodzieżowe Schronisko Turystyczne w Staniszowie dysponuje 49 miejscami noclegowymi:

  • 1 pokój dwuosobowy (dla osób niepełnosprawnych)
  • 3 pokoje sześcioosobowe
  • 1 pokój siedmioosobowy
  • 2 pokoje jedenastoosobowe